کاریزما کاریزما

استخدام و خدمات منابع انسانی

🔒 سیاست حفظ حریم خصوصی

کاریزما متعهد است تا از حریم اطلاعات شخصی شما که در این وب‌سایت جمع‌آوری می‌شود، بنا به شرح این سیاست‌نامه، محافظت کند. در این بیانیه سیاست‌های این وب‌سایت در مورد جمع‌آوری، استفاده و انتقال داده‌های شخصی شما خلاصه شده است.

قابل توجه است که این سیاست حفظ حریم خصوصی علاوه بر شرایط و ضوابط استفاده، یک قرارداد قانونی الزام‌آور بین کاریزما و کاربران آن خواهد بود. بنابراین واجب است آنها را با دقت بخوانید.

اطلاعاتی که توسط کاربران در کاریزما ثبت می‌شود

در اولین نسخه از کاریزما که در حال حاضر قابل استفاده برای کارجویان و کسب‌وکارها است، ثبت‌نامی در سایت اتفاق نمیافتد.

برای دریافت اطلاعات و شروع فرایند کمک‌کننده کاریزما به کسب‌وکارها و افراد جویای شغل، فرم‌هایی مخصوص کارجویان و کارفرمایان وجود دارد که توسط کاربران تکمیل و برای کاریزما ارسال می‌گردد.

اطلاعاتی که در فرآیند کاریابی کاریزما دریافت می‌شود

در فرآیند کاریابی کاریزما، ممکن است اطلاعاتی مانند تست‌های شخصیت‌شناسی، رزومه‌ها، پروژه‌های ارزیابی و… از سمت کارجویان دریافت شود.

همچنین ما لازم داریم تا شرایط کاری کسب‌وکارها و فرهنگ سازمانی آنها را برای ارائه سرویس‌دهی بهتر و نتایج اثربخش دریافت کنیم.

استفاده از اطلاعات

کاریزما متعهد است، از اطلاعاتی که توسط کارجویان و کارفرمایان در این سرویس جمع‌آوری می‌شود، به درستی حفاظت کند.

اطلاعات دریافتی جز در موارد مذکور، به هیچ عنوان مورد استفاده سوء قرار نمی‌گیرند. با این وجود کاریزما در کشور جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند و تابع قوانین آن می‌باشد. لذا در برخی شرايط خاص و دريافت دستور از مراجع ذيصلاح، لازم است تا اطلاعات مورد نياز در اختيار ایشان قرار داده شود.

مواردی که کاریزما مجاز به استفاده از اطلاعات است

همان‌طور که بیان شد، کاریزما اجازه دارد فقط در موارد ذیل، از اطلاعات دریافت شده توسط کارجویان و کارفرمایان استفاده نماید:

• ارائه،نگهداری و بهبود کیفیت خدمات.

• برقراری ارتباط بین کارجویان و کارفرمایان جهت تسهیل فرآیند کاریابی.

• ارتباط کاریزما با کارجویان و کارفرمایان جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی موضوعات گوناگون و غیره.

• شخصی‌سازی خدمات برای هر کاربر.