کاریزما کاریزما

استخدام و خدمات منابع انسانی

⚙️ خدمات

برای کسب‌وکارها کاریزما به عنوان یک دستیار هوشمند فرآیند استخدام و جذب نیروی انسانی را تسهیل می‌کند. ما هر روز در حال شناسایی بهترین افراد از نظر تخصصی و شخصیتی هستیم. این افراد متناسب با شرایط و فرهنگ سازمان، به کسب‌وکارها معرفی می‌شوند.

استخدام چابک
با توجه به فرآیند توقف‌ناپذیر کاریزما در شناسایی استعداد‌ها و افراد متخصص، کسب‌وکارها در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیم‌های خود را تکمیل می‌کنند.

یکپارچگی در تیم
نفرات منتخبی که به کسب‌وکارها معرفی می‌شوند، نزدیک‌ترین افراد از لحاظ شخصیتی به فرهنگ سازمانی هستند.

توسعه سازمانی
وجود یک دستیار هوشمند در بخش جذب و استخدام واحد منابع انسانی، یعنی فرصت بیشتر برای نگهداشت و توسعه نیروهای انسانی سازمان.

ارتقاء برند کارفرمایی
یک‌دست بودن تیم‌های درون‌سازمانی به واسطه جذب درست نیروهای انسانی، به ارتقاء برند کارفرمایی کسب‌وکارها کمک می‌کند.

کاهش هزینه‌ها
همکاری متمرکز و موثر برای بهبود نیازهای کسب‌وکار در حوزه منابع انسانی، می‌تواند به کاهش هزینه‌های همیشگی و غیرهوشمند کمک کند.

برای افراد جویای کار ما رزومه‌های ارسالی توسط کارجویان را برسی می‌کنیم و باتوجه به تخصص و شخصیت افراد، آنها را برای مناسب‌ترین موقعیت‌های شغلی به کسب‌وکارها معرفی می‌کنیم.

توسعه فردی
تلاش ما در کاریزما این است که با راهنمایی و مشاوره، افراد در مسیر شغلی درست، رشد و توسعه داشته باشند.

آموزش مهارت
مشاوران و همراهان کاریزما، می‌توانند بهترین راهنما برای ساختن آینده شغلی افراد باشند. استفاده از تجربیات آنها مسیر شما را کوتاه‌تر می‌کند.

اصلاح و بهبود رزومه‌ها
کاریزما به جای سرویس رزومه‌ساز آنلاین، قدم به قدم همراه کارجویان است تا خودشان رزومه‌های بهتری نسبت به قبل آماده کنند.

ارزیابی و مصاحبه آنلاین
ارزیابی‌ها و مصاحبه‌های کاریزما به صورت آنلاین برگزار می‌شود تا برای دوستان جویای کار، کمترین هزینه و صرف زمان را داشته باشد.

استخدام به صورت یکپارچه
استخدام از طریق کاریزما شما را از سردرگمی در ارسال رزومه برای ده‌ها کسب‌وکار، مصاحبه و اعلام نتایج نجات می‌دهد. یک انتخاب هدفمند دارید.

فرصت دیده شدن
وقتی در جایی مشغول به کار باشید که با توجه به توانایی و روحیاتی که دارید، فضای رشد و توسعه باشد، شما خوشحال‌ترین آدم روی زمین هستید.